Proces produkcji 
masz pomysł?
zrealizujemy go dla Ciebie!
Pomysł

Wszystko zaczyna się od pomysłu.
Zobacz jak możemy Ci pomóc w jego realizacji!

Projekt

Pierwszym etapem na drodze do realizacji Twojego pomysłu jest praca biura projektowego.

Znajomość technologii i cyfrowego języka obrabiarek maszyn, daje efekty w postaci produktów nieosiągalnych dla firm wyspecjalizowanych w jednej technologii.

Doradztwo techniczne

Nie każdy designer zna technologie potrzebne do zrealizowania jego pomysłu, ale każdy twórca ma wyobrażenie o tym jak powinien wyglądać najdrobniejszy szczegół jego pomysłu. Zespół Neo Spiro, wykorzystując zaplecze technologiczne Fabryki, doradza w zakresie doboru technologii oraz wskazuje słabe punkty konstrukcyjne.

Testy jakościowe

Twój pomysł, przerodził się w projekt, a ten w prototyp. Nie oznacza to jednak, że mamy już gotowy produkt. Teraz musi on przejść serię testów potwierdzających jego najwyższą jakość. Wszystkie, najdrobniejsze błędy na tym etapie zostają poprawione, tak aby produkt finalny nie posiadał skaz.

Produkt

Od tego momentu możemy już mówić o produkcie – produkcie, który został wdrożony do produkcji.

Technologie

Stolarstwo

Firma wykonuje usługi w zakresie stolarstwa, wykrawania kształtów w sklejce, tworzywach i aluminium, lakierowania, nadruku UV na twardych podłożach.

Metaloplastyka

Neo-Spiro wykonuje usługi technologiczne w zakresie: wykrawania laserowego, walcowania, krawędziowania, cięcia profili i drutu, nitowania, spawania i zgrzewania.

Świecarstwo

Specyfiką produktów jest technika odlewania wosku w unikalnych formach. Tworzymy parafinowe latarnie, także frezowane CNC.

 
masz pomysł?
zrealizujemy go dla Ciebie!